Сесія визнала повноваження голови ОТГ Володимира Шулака та депутатів. Депутати переважною більшістю голосів (17 — за) обрали секретарем ради Любов Кішко. Сесія також затвердила склад виконавчого комітету, склад постійних депутатських комісій, штатний розпис і видатки ради. Також було покладено обов’язки старост с.Опарі та с.Летня на діючих сільських голів Григорія Куцого та Петра Бохонка.
У сесії взяли участь керівництво райдержадміністрації, запрошені, серед яких, депутати обласної ради.
Звертаючись до новообраного складу ради Меденицької ОТГ, голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич привітав голову та депутатів ради, подякував за належним чином організовані та проведені вибори, побажав успішної праці та пообіцяв підтримку керівництва району у всіх добрих справах і починаннях. Голова райдержадміністрації висловив сподівання, що перша в районі об’єднана територіальна громада буде успішною і подасть добрий приклад іншим селам району.
Нагадаємо, що головою Меденицької ОТГ за підсумками виборів 23 грудня обраний В. Шулак (Меденицький селищний голова, висування БПП “Солідарність”). Депутатами відповідно до повідомлення ТВК стали: 12 осіб від ВО “Батьківщина”, 8 — від БПП “Солідарність”, 3 — від партії “Укроп”, 1 — від партії “Самопоміч” та 1 — шляхом самовисування. Секретарем ради Меденицької ОТГ обрана Л.Кішко (головний спеціаліст відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Дрогобицької райдержадміністрації, обрана депутатом від БПП “Солідарність”).













