Сьогодні, 17 серпня, перший заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Віталій Скоропад провів нараду щодо погодження меж Східниці та Нового Кропивника. Участь в ній взяли начальник відділу регулювання земельних відносин ЛОДА Тетяна Ланчинська, заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Олег Рубан, селищний голова Іван Піляк, сільський голова Назар Токмаков, заступник начальника управління Держгеокадастру у Дрогобицькому районі Ростислав Карпович.
На жаль, після озвучення своїх пропозицій однією та іншою стороною, не вдалося досягнути компромісного рішення.
Тому було вирішено найближчим часом провести спільне засідання Східницької селищної ради та Новокропивницької сільської ради, на яке запросити представників облдержадміністрації. Було рекомендовано Івану Піляку ще раз звернутися з офіційним листом до Новокропивницької сільської ради щодо погодження меж. Також звернутись в Головне управління Держгеокадастру у Львівській області щодо законності використання земель лісового фонду Національного природного парку «Сколівські Бескиди» та в Державну екологічну інспекцію у Львівській області щодо наявності дозвільних документів на проведення рубок.













