» Інформація » Спортсмени Дрогобиччини вибороли бронзу на «Козацьких забавах» в Сокільниках

Спортсмени Дрогобиччини вибороли бронзу на «Козацьких забавах» в Сокільниках

Автор: admin1 от 3-09-2018, 11:23

Спортсмени Дрогобиччини вибороли бронзу на «Козацьких забавах» в СокільникахВже стало традицією до Дня фізичної культури і спорту, проводити культурно-спортивне свято Львівщини «Козацькі забави», яке цього року відбулося в селі Сокільники Пустомитівського району. Цього разу перемогу виборювали дванадцять районів Львівської області, а саме: Буський, Городоцький, Дрогобицький, Мостиський, Перемишлянський, Пустомитівський, Радехівський, Самбірський, Сокальський, Старосамбірський, Стрийський, Яворівський. Козацькі курені змагались з таких видів, як піднімання ваги (ковбиці), метання довбні, вправа «Чумаки», переміщення воза, перетягування линви. Окремі бали нараховувались за кращі козацький стрій і козацьку страву.

За найбільшою сумою набраних очок перемогу здобув Мостиський курінь – 234, друге місце посів Старосамбірський курінь – 209 і третє – Дрогобицький – 207,5 балів. Усіх переможців було нагороджено кубками, медалями і грамотами, а команди-призери отримали ще й кошики з осінніми овочевими дарами. Щирі вітання переможцям. Велика подяка всім учасникам змагань та вболівальникам за активну участь і підтримку (інформація голови Львівської обласної організації ВФСТ «Колос» Лілії Білинської).

Спортсмени Дрогобиччини вибороли бронзу на «Козацьких забавах» в Сокільниках