Сьогодні під час понеділкової наради голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич подякував керівникам підрозділів за організацію низки святкових заходів, що відбулися цими вихідними в районі з нагоди Дня захисника України та молитовного заходу за Україну в Києві.
Також Андрій Шевкенич звернув увагу керівникам освіти, культури та ДРТМО щодо готовності закладів бюджетної сфери до опалювального сезону. Він
наголосив, що у випадку зриву чи неналежної підготовки вони будуть нести персональну відповідальність. Голова райдержадміністрації попередив, що в першу чергу навчальні заклади повинні бути забезпечені дровами, на це він звертатиме особливу увагу.
У зв’язку з уведенням в дію нового Закону України» «Про ринок електричної енергії», з 11 грудня відбудуться зміни у постачанні електроенергії, тому очільник району зобов’язав керівників підписати угоди з новоствореними структурами.
На нараді обговорювалось питання підготовки до відзначення 100-річчя ЗУНР, зокрема готовності до відкриття пам’ятних табличок «Відновлені імена Героїв».
Як і раніше на порядку денному стоїть питання незаконних заправок – всі відповідні структури будуть продовжувати проводити перевірку їх діяльності.













