» Інформація » Для розпорядників бюджетних коштів організували семінар

Для розпорядників бюджетних коштів організували семінар

Автор: admin1 от 18-10-2018, 14:22
 (голосів: 0)

Для розпорядників бюджетних коштів організували семінарДепартамент економічної політики облдержадміністрації  продовжує серію навчальних семінарів з розпорядниками бюджетних коштів щодо здійснення публічних закупівель в електронній системі Prozorro.

У середу, 17 жовтня, відбувся черговий захід, участь у якому взяли майже 90 представників закладів охорони здоров’я Львівщини.

Учасники семінару мали змогу отримати актуальну інформацію про особливості закупівлі електричної енергії в електронній системі Prozorro.

У зв’язку з набранням чинності Закону України «Про ринок електричної енергії» тема закупівель електричної енергії викликала жваве обговорення.

Для розпорядників бюджетних коштів організували семінар

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua