» Інформація » У населених пунктах біля «Полімінералу» моніторитимуть ситуацію

У населених пунктах біля «Полімінералу» моніторитимуть ситуацію

Автор: admin1 от 19-10-2018, 14:00

У населених пунктах біля «Полімінералу» моніторитимуть ситуаціюСьогодні, 19 жовтня, в департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації відбулась нарада за участі міського голови м. Стебник, науковців НУ «Львівська політехніка», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Карпатського відділення Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна НАН України.

На нараді визначено ділянки для проведення електророзвідувальних спостережень Карпатським відділенням Інституту геофізики ім. С.І. Субботіна Національної академії наук України.

Метою виконання зазначених робіт є визначення ділянок з ймовірною загрозою експлуатації будівель, споруд та інших об’єктів інфраструктури населених пунктів, що дозволить у майбутньому передбачити та уникнути виникнення небезпечної ситуації.