Незважаючи на обнадійливі прогнози синоптиків, підготовка до зими повинна бути під особливим контролем. На цьому наголосив під час чергової оперативної наради голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. Він доручив відділу ЖКГ та інфраструктури постійно моніторити стан забезпечення дорожньої служби необхідним матеріалом та механізмами для зимового утримання доріг. Також голова райдержадміністрації дав завдання готувати матеріали на сесію для наповнення резервного фонду.
Під час наради очільник району зосередив увагу на питанні легалізації зайнятості та виплати заробітної плати. А.Шевкенич зазначив, що виїзди в населені пункти робочих груп повинні мати більший ефект і конкретні результати. Адже нелегальна праця — це несплата податків, що створює проблеми з фінансуванням важливих галузей соціальної сфери, а також — відсутність соціальних гарантій для працівників. До виїздів обов'язково повинні залучатися представники ДФС, Держпраці.
Також голова райдержадміністрації зобов'язав керівників основних бюджетних галузей подати графік їхніх виїздів в район для моніторингу ситуації в установах та закладах відповідно до компетенції.













