Сьогодні під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Віталія Скоропада відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.
Йшлося про першочергові завдання та повноваження органів влади району щодо легалізації зайнятості на підприємствах району, збільшення розміру заробітної плати, а отже наповнення бюджету.
Після засідання робоча група здійснила виїзд в окремі населені пункти району, де є проблемні підприємства.
Члени робочої групи відвідали СПД району в Новошичах, Бистриці, Верхньому Дорожеві та Грушеві. Проведена роз'яснювальна робота з керівниками та працівниками щодо дотримання трудового законодавства з питань оплати праці та з продажу тютюнових та алкогольних виробів. Керівники попереджені про необхідність офіційного оформлення своїх працівників, збільшення рівня заробітної плати і дотримання в оплаті праці міжпосадових та міжкваліфікаційних співвідношень згідно з чинним законодавством.
Наголошено, що із встановленням розміру мінімальної заробітної плати на рівні 3723 гривень значно збільшені розміри штрафних санкцій за порушення законодавства про працю.
Виїзди робочої групи відбуватимуться і надалі.













