» Інформація » У парку "На валах" відтворили бій Української Галицької Армії

У парку "На валах" відтворили бій Української Галицької Армії

Автор: admin1 от 5-11-2018, 09:09
 (голосів: 0)

У парку "На валах" відтворили бій Української Галицької АрміїВчора, 4 листопада, вулицями Львова пройшов «Марш слави Збройних Сил Західноукраїнської Народної Республіки, Української Галицької Армії та війська Української Народної Республіки».

У марші під супровід оркестру Львівського Державного університету безпеки життєдіяльності взяли участь більше сотні реконструкторів в одностроях УГА.

Опісля Маршу у сквері «На валах» відбулось військово-історичне дійство «Бої за Львів». Динамічна реконструкція спогадів про героїчну боротьбу січовиків зібрала глядачів з усієї Львівщини.

Зазначимо, що організатори заходу – ГО "Товариство пошуку жертв війни "Пам’ять" та  Львівська обласна державна адміністрація.

У парку "На валах" відтворили бій Української Галицької Армії

У парку "На валах" відтворили бій Української Галицької Армії

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua