» Інформація » На нараді в РДА йшлося про об'єкти будівництва в Ролеві

На нараді в РДА йшлося про об'єкти будівництва в Ролеві

Автор: admin2 от 5-11-2018, 16:06
 (голосів: 0)

На нараді в РДА йшлося про об'єкти будівництва в РолевіСьогодні під час оперативної наради з керівниками структурних підрозділів голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич зосередив свою увагу на ситуації з об'єктами соціальної сфери в Ролеві. Очільник району зазначив, що те, що відбувається в питанні будівництва Ролівської школи і народного дому є абсолютно неприйнятним. А.Шевкенич дав відповідні доручення відділу освіти, фінансовому управлінню та відділу економіки для забезпечення дофінансування та контролю за виконанням робіт, щоб будівництво школи, де за останній час зроблено дуже багато, знов не перетворилося в довгобуд. Стосовно приміщення сільського народного дому, голова райдержадміністрації рекомендував керівнику відділу культури провести зустріч з підрядниками і визначитися, що робити далі. Оскільки будівельні роботи проведені абсолютно безвідповідально, А.Шевкенич не виключає залучення до справи правоохоронних органів.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua