Сьогодні, розпочинаючи понеділкову нараду, голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич повідомив, що одразу по її завершенні він проведе зустріч із силовиками Дрогобиччини, очільниками міст щодо скоординованих дій в разі запровадження в державі воєнного стану. Очільник району звернувся до присутніх з проханням зберігати спокій, виваженість, чітко виконувати свої обов'язки, не забуваючи, що в Україні п'ять років триває війна з ворогом за нашу державність і територіальну цілісність.
Понеділкова нарада відбулася у розширеному режимі, окрім керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, були запрошені очільники служб регіону. Йшлося про стан готовності до роботи в умовах погіршення погоди, про формування перспективного плану розвитку району, про стан виплати пенсій, про роботу із зверненнями громадян тощо.













