» Інформація » Голова райдержадміністрації провів розширену оперативну нараду

Голова райдержадміністрації провів розширену оперативну нараду

Автор: admin2 от 26-11-2018, 12:56
 (голосів: 0)

Голова райдержадміністрації провів розширену оперативну нарадуСьогодні, розпочинаючи понеділкову нараду, голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич повідомив, що одразу по її завершенні він проведе зустріч із силовиками Дрогобиччини, очільниками міст щодо скоординованих дій в разі запровадження в державі воєнного стану. Очільник району звернувся до присутніх з проханням зберігати спокій, виваженість, чітко виконувати свої обов'язки, не забуваючи, що в Україні п'ять років триває війна з ворогом за нашу державність і територіальну цілісність.

Понеділкова нарада відбулася у розширеному режимі, окрім керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, були запрошені очільники служб регіону. Йшлося про стан готовності до роботи в умовах погіршення погоди, про формування перспективного плану розвитку району, про стан виплати пенсій, про роботу із зверненнями громадян тощо.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua