Нарада розпочалася хвилиною мовчання, якою присутні вшанували пам'ять загиблих на Майдані наших земляків.
Михайло Сікора коротко охарактеризував суспільно-політичну ситуацію в державі на даний час та повідомив, що голова райдержадміністрації Михайло Винницький та його заступники, окрім Галини Гайдук, яка є на лікарняному, написали заяви на звільнення. Він, також, зазначив, що питання управління областями та районами у найближчі дні буде вирішене на рівні Верховної Ради України.
На прохання голови районної ради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та служб району коротко охарактеризували стан справ у галузях. Керівники управління Держказначейства Оксана Куцик та фінансового управління Віталій Перхун повідомили, що фінансова ситуація в районі, як і в країні в цілому, є складною. Про це сьогодні нарешті говориться чесно вголос. Але першочергові виплати фінансові органи будуть намагатися проводити вчасно.
Керівник управління Пенсійного фонду Любов Яневич сказала, що пенсії в районі профінансовані включно до 22 лютого, далі фінансування буде продовжуватись. Про ситуацію в підрозділах доповіли керівники управлінь освіти, культури, надзвичайних ситуацій, ДРТМО. Як повідомлялося, структури працюють в штатному режимі, проблемні питання будуть вирішуватися спільно з керівництвом району.
На завершення Михайло Сікора запросив керівників до нормальної конструктивної співпраці, адже більшість працівників виконавчої влади в районі є фахівцями своєї справи.













