Сьогодні Дрогобиччина приєдналася до обласної акції "Свічка Захисника". З нагоди Дня Збройних Сил України біля пам'ятників на могилах загиблих учасників АТО, учасників національної визвольної боротьби були запалені свічки пам'яті. Акцію підтримали голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич та його заступники, представники органів місцевого самоврядування, шкільні колективи, працівники культури.
Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич запалив свічку пам'яті на могилі українського героя, учасника АТО Дмитра Лесишака в с.Рихтичі.













