З цієї нагоди вшанування пам’яті генерала відбулося в його рідному селі Дорожів.
Панахиду відслужив місцевий парох о.Олег Бісик. Квіти до пам’ятника Дмитрові Грицаю поклали: від Дрогобицької райдержадміністрації на чолі зі Степаном Кулиняком - заступник голови РДА Тарас Матолич, а також голова районної ради Андрій Шевкенич та його заступник Микола Андріїв, голова Меденицької ТГ Михайло Живчин, депутати, учасники національно-визвольної боротьби, представники громадськості.













