Сьогодні в райдержадміністрації відбулося урочисте нагородження відзнакою Президента України “За участь в антитерористичній операції” 20-ти учасників АТО — мешканців Дрогобиччини.
Звертаючись до українських бійців, голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич сказав: “Вручаючи Вам ці відзнаки, шановні наші воїни, я відчуваю велике хвилювання і відповідальність. Адже ви — наші герої, наша гордість, взірець для кожного громадянина України. Дякую вам від керівництва та громади району за вашу жертовність, за щиру, справжню любов до України. Бажаю нам усім перемоги, веселого Різдва вам та вашим родинам.”
У нагородженні взяли участь Дрогобицько-Бориславський військовий комісар Микола Лисак та голова районної ради Михайло Сікора.













