» Інформація » Голова райдержадміністрації вручив відзнаку Президента України лікарю з Дрогобиччини

Автор: admin2 от 21-01-2019, 14:52

Голова райдержадміністрації вручив відзнаку Президента України лікарю з ДрогобиччиниСьогодні під час розширеної понеділкової наради голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич урочисто вручив "Відзнаку Президента України за гуманітарну участь в антитерористичній операції" лікарю Дрогобицької районної лікарні №5 Василю Андрусіву.

Голова райдержадміністрації зазначив, що йому особливо приємно вручати високу відзнаку своєму колезі, щирому патріоту, людині, яка всією своєю діяльністю заслуговує шани і поваги суспільства. Василь Андрусів подякував очільнику району за високу нагороду від глави держави.

Слід зазначити, що Василь Андрусів відомий на Дрогобиччині лікар-волонтер, який активно і безстрашно надавав допомогу постраждалим учасникам Революції Гідності та українським бійцям на сході України.