Цього тижня на Дрогобиччині перебуває виставка про злочин Голодомору “Голодомор 32-33 років”. Виставка, створена Українським інститутом національної пам’яті в рамках відзначення 85-их роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні, експонується у фойє районного народного дому (вул. 22 Січня 28).
Відвідувачі мають змогу оглянути та детально ознайомитися з інформаційно-просвітницькими стендами, які в хронологічному порядку висвітлюють історію Голодомору та його трагічні наслідки. Матеріали виставки призначені для молодіжної аудиторії — школярів-старшокласників та студентів.
Виставка передається від району в район. До цього вона експонувалася в Пустомитівському, Миколаївському, Жидачівському та Стрийському районах.













