» Інформація » В Дрогобицькій райдержадміністрації урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру

В Дрогобицькій райдержадміністрації урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру

Автор: admin1 от 3-01-2019, 11:49
 (голосів: 0)

В Дрогобицькій райдержадміністрації урочисто передали Вифлеємський Вогонь МируСьогодні, 3 січня, представники Дрогобицької станиці Пласту урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру голові райдержадміністрації Андрію Шевкеничу та заступнику голови районної ради Володимиру Стецівці, як знак миру та благополуччя для всіх мешканців Дрогобицького району.

Андрій Шевкенич подякував пластунам за Вогонь Миру також висловив щирі слова вдячності агрохолдингу «Мрія», за сприяння якого відбувся сьогоднішній захід. «Дуже приємно, що бізнес, який ви представляєте на тільки рахує гроші, але й вкладає їх в молодь, в перспективну молодь, честь вам і хвала», - сказав очільник району.

Валодимир Стецівка згадав події п’ятирічної давності, коли тільки звільнили Краматорськ і він разом з о. Андрієм Безушком отримали Вифлеємський Вогонь від львівських пластунів колядуючи заносили його в палатку до наших воїнів – вони плакали.

Представник агрохолдингу «Мрія» Мирослав Охабський побажав, щоб цей Вифлеємський Вогонь приніс нашій країні мир, спокій та процвітання.

В Дрогобицькій райдержадміністрації урочисто передали Вифлеємський Вогонь МируВифлеємський Вогонь Миру як світло тепла, миру, злагоди і сподівання мандрує світом, долаючи кордони і єднаючи християн у переддень Різдва Христового. Ідея Вогню і його простий символізм — мир, радість і братерство – прихильно сприйнялися українською громадою продовж останніх років, становлячи для багатьох з нас доповнення під час святкування Різдва.

Вифлеємський Вогонь Миру постійно горить у Вифлиємі, на місці народження Ісуса Христа. Не слід плутати його з Єрусалимським вогнем, що запалюється на Великдень. Цей вогонь є спомином про прихід на землю Ісуса Христа, котрий є символом любові та миру, визволенням від гріхів. Він визволяє людей з розпачу і дає силу, сподівання та надію.

В скаутському поясненні палаючий вогник символізує очікування в період посту та повну жертовність. Світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Рівночасно, цей промінчик – це солідарність зі всіма, хто є далеко. Солідарність з убогими, поєднання з Христом, котрий народився в убогості. У XII столітті один учасник Хрестових походів привіз це світло з Вифлиєма як дар для своєї родини і близьких, як символ найбільшого добра. І через століття саме з рук в руки, від одного скаутського осередку до іншого, творячи «скаутську естафету» та єднаючи скаутів світу, Вифлеємський Вогонь долає безліч кордонів і потрапляє до всіх, хто чекає на світло тепла, спокою та віри.

Вогнем з Вифлеєму люди можуть запалити свічки вдома на Святу Вечерю. Крім того, Вогонь заносять до сиротинців, лікарень, щоб ті, котрі перебувають далеко від своїх родин, могли відчути тепло Вифлеємської зірки. Традиційно Вогонь зберігається в церкві до Йордану, до 19 січня. Потім його можна погасити. Люди можуть брати Вогонь на кожну Святу Вечерю або гасити раз запалену від Вогню свічку – за твердженням священиків, від цього святість Вогню не втрачається.

В Дрогобицькій райдержадміністрації урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру

В Дрогобицькій райдержадміністрації урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру

В Дрогобицькій райдержадміністрації урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру

В Дрогобицькій райдержадміністрації урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua