» Список статей за 03.01.2019
Сортувати новини за: датою новини | популярністю | відвідуванню | коментарями | абеткою

Автор: admin1 от 3-01-2019, 17:52

З 1 січня 2019 року підвищено відповідальність за нелегальні трудові відносини до 125 190 гривень за кожного неоформленого працівникаДрогобицьке управління повідомляє, що ГУ ДФС у Львівській області продовжує роботу щодо реалізації розпорядження Кабінету Міністрів України від 05 вересня 2018 року №649-р «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення» (далі – Розпорядження). За порушення трудового законодавства у 2019 році роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат – 125190 гривень. В рамках дії Розпорядження контролюючими органами проводяться перевірки щодо виявлення неоформлених найманих працівників, маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності та інше.

В Дрогобицькій райдержадміністрації урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру

Автор: admin1 от 3-01-2019, 11:49

В Дрогобицькій райдержадміністрації урочисто передали Вифлеємський Вогонь МируСьогодні, 3 січня, представники Дрогобицької станиці Пласту урочисто передали Вифлеємський Вогонь Миру голові райдержадміністрації Андрію Шевкеничу та заступнику голови районної ради Володимиру Стецівці, як знак миру та благополуччя для всіх мешканців Дрогобицького району.

Андрій Шевкенич подякував пластунам за Вогонь Миру також висловив щирі слова вдячності агрохолдингу «Мрія», за сприяння якого відбувся сьогоднішній захід. «Дуже приємно, що бізнес, який ви представляєте на тільки рахує гроші, але й вкладає їх в молодь, в перспективну молодь, честь вам і хвала», - сказав очільник району.