» Інформація » Мешканців області запрошують долучатись до флешмобу #ягодуюптахів

Мешканців області запрошують долучатись до флешмобу #ягодуюптахів

Автор: admin1 от 30-01-2019, 16:54
 (голосів: 0)

Мешканців області запрошують долучатись до флешмобу #ягодуюптахівДо флешмобу в  січні долучилися РЛП «Верхньодністровські Бескиди», НПП «Північне Поділля», Дрогобицька ЗОШ I-III ступенів №15, Старосамбірський ДНЗ№1 Оксана Коробка, Аліна Колісник, Тетяна Кметь, Ростислава Романовська, Богдана Вовк.

Більше фото за хештегом #ягодуюптахів за посиланням.

Усі хто долучається до флешмобу усіляко сприяє підгодівлі птахів: облаштувує та виготовляє годівнички неабиякої майстерності та наповнює їх різноманітними кормами.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua