» Інформація » На Львівщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

На Львівщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Автор: admin1 от 15-02-2019, 12:43
 (голосів: 0)

На Львівщині вшанували учасників бойових дій на території інших державСьогодні, 15 лютого, в області відбулись заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Громадськість та представники влади взяли участь у Службі Божі у військовому Храмі Стрітення Господнього, УГКЦ.

Опісля присутні поклали  квіти до пам’ятного знаку «Громадянам Львівщини, полеглим в Афганістані в 1979-1989 рр» та до пам’ятника «Воїнам, що віддали свої життя за Україну».

"Минає 30 років виходу військ з Афганістану. Але ця рана кровоточить досі, ми пам’ятаємо наших побратимів, саме тому так чисельно зібрались сьогодні тут. Сьогодні ми розуміємо, що ми – єдина велика потужна нація, і як ніколи голосно звучить гасло «Геть від Москви!», сьогодні ми йдемо у велику європейську сім’ю. Сьогодні ми маємо потужну армію, а воїни-афганці серед перших виступили на захист нашої незалежності. Ви згуртовані військовим братерством, і я хотів би, щоб кожен з нас згадав своїх товаришів, яких, на жаль, вже немає з нами. Бо поки живе пам'ять – нас не здолати", - зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua