Сьогодні, 15 лютого у Дрогобичі біля пам’ятника воїнам, полеглим в Афганістані, відбулося віче з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виведення з Афганістану військ колишнього СРСР.
У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віталій Скоропад, заступник міського голови Василь Качмар та секретар ради Олег Хрущ, депутат Львівської обласної ради Михайло Задорожний, голова регіональної спілки ветеранів Афганістану Іван Андруневчин, військовий комісар Віктор Попов, представники духовенства, воїни-афганці, учасники АТО, військовослужбовці в/ч А-1108, громадськість.
Після поминальної панахиди, яку відслужив військовий капелан о.Іван Гнатів, коротких виступів учасники віча поклали до пам'ятника квіти та лампадки.













