Надбавку педагогічним працівникам мистецьких шкіл виплачують уже у дванадцяти районах області. Зокрема, в Бродівському, Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Миколаївському, Мостиському, Жовківському, Пустомитівському, Радехівському, Сколівському, Сокальському та Яворівському районах виплачують надбавку в розмірі 10-30%.
Також надбавку в розмірі 10-20% отримують вчителі у 7-ох містах та в 8-ми ОТГ. Розмір надбавки встановлюється керівником закладу у межах фонду оплати праці.













