» Охорона здоров'я » Львівщина серед лідерів областей із кількості закладів, що зареєструвались в системі eHealth

Львівщина серед лідерів областей із кількості закладів, що зареєструвались в системі eHealth

Автор: admin1 от 2-05-2018, 10:50
 (голосів: 0)

Львівщина серед лідерів областей із кількості закладів, що зареєструвались в системі eHealthВажливим елементом переходу на нову модель надання первинної медичної допомоги є підключення закладів до системи «Електронного здоров'я» (eHealth). Відтак сьогодні у Львівській області до цієї системи вже підключили 184 заклади охорони здоров'я первинного рівня.
Як інформують у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА у Бродівському, Городоцькому, Жовківському, Перемишлянському, Пустомитівському, Сколівському, та Стрийському районах до системи підключені усі заклади первинної медичної допомоги. Також завершують процес підключення у Дрогобицькому, Самбірському та Миколаївському районах. Разом з тим у Турківському, Радехівському, Золочівському, Буському та Яворівському районах підключено від одного до трьох закладів.
Серед міст повністю підключені - Львів, Борислав, Дрогобич, Моршин та Трускавець. В інших містах цей процес ще не завершили.
Найактивніше до системи eHealth залучаються лікарі у Сколівському, Самбірському, Городоцькому та Стрийському районах, а також у містах Львові, Бориславі, Моршині та Трускавці.
Не менш важливою складовою реформування медичної галузі є залучення населення до процесу укладання декларацій із сімейними лікарями. Відтак найактивніше процес декларування відбувається у Бориславі, Моршині та Трускавці.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua