На виконання Указу Президента України від 11.02.2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні», з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України завтра, 20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні.
На Дрогобиччині на могилах Героїв України Богдана Вайди та Йосипа Шілінга у Летні та Вороблевичах відбудуться панахиди, покладання квітів та заходи пам’яті новітніх героїв України.
20 лютого біля Колони Свободи (перед райдержадміністрацією) відбудеться скорботне віче (початок об 11 год).
Просимо цього дня не проводити розважальні заходи, не транслювати розважальні радіопрограми. Сільським, селищним головам, керівникам підприємств, установ та організацій - забезпечити приспущення на адмінбудівлях Державного Прапора України з чорними стрічками.
Пам’ятаймо, вони віддали своє життя, щоб ми жили! Герої не вмирають!
Слава Україні! Героям слава!













