» Інформація » Акція «Зупинись — вшануй героїв Небесної сотні» в Дрогобицькій РДА

Акція «Зупинись — вшануй героїв Небесної сотні» в Дрогобицькій РДА

Автор: admin1 от 18-02-2015, 12:15

Акція «Зупинись — вшануй героїв Небесної сотні» в Дрогобицькій РДАЦими днями Україна відзначає річницю трагічних подій, що сталися на Євромайдані та вшановує пам'ять Героїв Небесної Сотні.

Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Документом встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні, 18 лютого, рівно о 12 годині, в рамках вшанування пам’яті борців за волю та гідність України в Дрогобицькій районній державній адміністрації відбулася акція «Зупинись — вшануй героїв Небесної сотні». Всі працівники РДА зібрались в малому сесійному залі помолились і хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто рік тому творив новітню історію України і ціною власного життя затвердив незворотність її демократичного поступу.

Акція «Зупинись — вшануй героїв Небесної сотні» в Дрогобицькій РДА