» Інформація » В Дрогобицькій РДА відбувся семінар «Міжмуніципальне співробітництво: можливості для розвитку громад»

Автор: admin1 от 22-02-2019, 13:05

В Дрогобицькій РДА відбувся семінар «Міжмуніципальне співробітництво: можливості для розвитку громад»Міжмуніципальне співробітництво, як нова форма політики місцевого і регіонального розвитку останнім часом набуває все більшого поширення.

Саме тому сьогодні, 22 лютого, в Дрогобицькій райдержадміністрації обговорили актуальні питання процесів децентралізації в Україні та на Львівщині під час навчального семінару «Міжмуніципальне співробітництво: можливості для розвитку громад», який організував Львівський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Учасників семінару привітав голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич, він наголосив на важливості проведення такого семінару на теренах Дрогобиччини, оскільки – це специфічний район, на території якого розміщені три міста обласного підпорядкування – Дрогобич (з Стебником), Трускавець та Борислав (зі Східницею).

Програму підтримки співробітництва територіальних громад Львівської області на 2019-2020 роки презентував представник Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Іван Лукеря.

Радник з питань децентралізації Львівського Центру розвитку місцевого самоврядування Тарас Баранецький провів аналіз ідей спільних проектів, які реалізуються та були реалізовані в Україні.

Метою заходу стало ознайомлення відповідальних осіб органів місцевого самоврядування з особливостями ефективного планування та реалізації спільних проектів територіальних громад, роз’яснення результатів і можливостей децентралізації в Україні та ознайомлення з можливостями використання міжмуніципального співробітництва.