На виконання Закону України “Про добровільне об'єднання територіальних громад” та постанови Кабінету Міністрів України “Про затвердження Методики формування територіальних громад” райдержадміністрація спільно з органами місцевого самоврядування регіону проводить обговорення проектів формування перспективних планів територіальних громад. На базі 6-ти потенційних центрів Дрогобиччини 6-8 травня проходять кущові зустрічі на тему адмінреформи та децентралізації влади.
У рамках реформи спроможних територіальних громад , що здійснюється під егідою Асоціації міст України та за підтримки обласних державних адміністрацій, у Львові запрацював Офіс реформ.
Представники Офісу реформ проведуть семінар для сільських, селищних голів, депутатів місцевих рад, громадського активу, журналістів щодо об’єднання спроможних територіальних громад. Під час семінару буде детально роз’яснено необхідність проведення реформи з децентралізації влади та надано відповідні консультації з її реалізації.
Семінар відбудеться у п'ятницю, 8 травня в сесійній залі районної ради (м.Дрогобич, вул. 22 Січня, 37, ІІІ поверх). Початок - о 14.30 год..













