Очолив засідання перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Йшлося про досягнення громади за попередні три роки та перспективи розвитку, які озвучив сільський голова Назар Токмаков. У 2017 році Програмою заходів з енергозбереження в освітній галузі придбано твердопаливний котел для Н.Кропивницького НВК, освоєно 128,0тис.грн., в галузі охорони здоров"я замінено вікна і двері в ДРЛ №4 в с.Н.Кропивник, освоєно 101,9тис.грн., відремонтовано систему водопостачання в ДРЛ № 4 в с.Н.Кропивник-45,9тис.грн.
У 2018році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку розпочалася реалізація проекту "Добудова Новокропивницького НВК І-ІІІ ст. та спортивного залу із застосуванням енергозберігаючих технологій в селі Н. Кропивник Дрогобицького району Львівської області" – освоєно 3728,5 тис. грн. в т.ч. 728,5 тис. грн. - місцевий бюджет. Роботи продовжуються.
На 2019 рік подано заявку на конкурс мікропроектів проект реконструкції мереж вуличного освітлення на вулицях О.Довбуша, Стрийській у с. Н Кропивник – 497,624 тис. грн.
Перед представниками громади виступили керівники управління праці та соціального захисту населення та інших структурних підрозділів, які інформували присутніх про актуальні для мешканців питання.
Цього тижня відбулися обговорення перспективних планів розвитку Дережицької, Станильської та Урізької сільських рад.













