У п’ятницю, 22 лютого за участю голови райдержадміністрації Андрія Шевкенича, його заступника Володимира Ханаса та керівників найбільних структурних підрозділів відбулося засідання Ради регіонального розвитку с.Старий Кропивник.
Про досягнення та перспективи розвитку населеного пункту інформував Старокропивницький сільський голова Ігор Гандзій. Так, 2018 році проведено
За Програмою Соціально –економічного та культурного розвитку Дрогобицького району на 2018 рік розпочато реконструкцію системи опалення із заміною твердопаливних котлів в Старокропивницькому НВК І-ІІ ст. (384,93 тис.грн ). На 2019 рік з районного бюджету на цей об’єкт виділено 1490 тис. грн. На даний час проводиться коригування проектно-кошторисної документації. В минулому році Бориславський РЕМ провів заміну аварійних електроопор.
У 2019 році сільська рада бере участь в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку з мікропроектом “Реконструкція мереж вуличного освітлення на вул. Першотравнева у с. Ст. Кропивник” (495,721 тис. грн).
Серед першочергових проблемних питань села — стан доріг та необхідність будівництва моста.
Присутні на засіданні представники структурних підрозділів інформували громаду про актуальні питання у сфері соціального захисту, реформи освіти, про фінансовий стан сільської ради тощо.













