» Інформація » В районі продовжується підготовка до 200-ліття Тараса Шевченка

В районі продовжується підготовка до 200-ліття Тараса Шевченка

Автор: admin1 от 7-02-2014, 16:43
 (голосів: 0)

В районі продовжується підготовка до 200-ліття Тараса Шевченка7 лютого заступник голови РДА Галина Гайдук провела нараду щодо святкування 200-річчя Тараса Шевченка, в якій взяли участь директор районної центральної бібліотечної системи Руслана Панчишак, головний спеціаліст відділу культури та туризму Надія Козар, методист відділу освіти Віра Кахновець.

У районі продовжується підготовка до ювілею, тому на нараді було заслухано звіт про виконану роботу та обговорили літературно-мистецькі заходи, які плануються провести. Зокрема заплановано провести, крім районного вшанування Кобзаря, також кущові заходи, в яких будуть залучені працівники народних домів, бібліотек та навчальних закладів.

 

В районі продовжується підготовка до 200-ліття Тараса Шевченка

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua