7 лютого заступник голови РДА Галина Гайдук провела нараду щодо святкування 200-річчя Тараса Шевченка, в якій взяли участь директор районної центральної бібліотечної системи Руслана Панчишак, головний спеціаліст відділу культури та туризму Надія Козар, методист відділу освіти Віра Кахновець.
У районі продовжується підготовка до ювілею, тому на нараді було заслухано звіт про виконану роботу та обговорили літературно-мистецькі заходи, які плануються провести. Зокрема заплановано провести, крім районного вшанування Кобзаря, також кущові заходи, в яких будуть залучені працівники народних домів, бібліотек та навчальних закладів.













