» Культура » Бібліотекарі району провели нараду-семінар

Бібліотекарі району провели нараду-семінар

Автор: admin1 от 7-03-2018, 09:41
 (голосів: 0)

Бібліотекарі району провели нараду-семінарУ вівторок, 6 березня, у Дрогобицькій центральній районній бібліотеці відбулася нарада-семінар працівників районної центральної бібліотечної системи, на якій були підведені підсумки діяльності бібліотек-філій протягом лютого.

Директор РЦБС Руслана Панчишак виділила десять кращих бібліотечних установ за підсумками проведення заходів та участі в обласному конкурсі проектів місцевого розвитку на 2018 рік.

На нараді також розглядалися питання щодо подальшого впровадження у бібліотеках РЦБС Універсальної десяткової класифікації, як міжнародної класифікаційної системи.

Начальник відділу культури і туризму Дрогобицької РДА Надія Козар у своєму виступі перед бібліотечними працівниками наголосила на підготовці та проведенні важливих заходів, які проводитимуться протягом березня-квітня, а саме: до дня народження Тараса Шевченка, Всесвітнього дня поезії, Міжнародного дня дитячої книги та100-річчя від дня народження Олеся Гончара.

На завершення Надія Козар привітала з ювілеєм завідувача відділу обслуговування ЦРБ Любов Бульбах. Подякувала за багаторічну плідну працю та побажала подальших успіхів і натхнення.

Бібліотекарі району провели нараду-семінар

Бібліотекарі району провели нараду-семінар

Бібліотекарі району провели нараду-семінар

Бібліотекарі району провели нараду-семінар

Бібліотекарі району провели нараду-семінар

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua