» Інформація » Комісія з питань ТЕБ і НС провела чергове засідання

Комісія з питань ТЕБ і НС провела чергове засідання

Автор: admin1 от 11-02-2014, 12:19
 (голосів: 0)

Комісія з питань ТЕБ і НС провела чергове засіданняПерший заступник голови Дрогобицької РДА Степан Рудницький сьогодні, 11 лютого, провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Про готовність сил цивільного захисту району до пропуску льодоходу, повені та паводків доповів заступник начальника Дрогобицького управління водного господарства Петро Тітов, від повідомив, що ситуація в районі контролюється, але вище по течії річки Стрий в районі Яворівського водосховища, що на Турківщині, накопичилася значна кількість криги, що утруднює прохід води.

Про роботу соціальних працівників з надання допомоги малозабезпеченим та соціально незахищеним людям в зимовий період розповіла керівник районного центру соціальних служб для дітей,  сім’ї та молоді Наталя Щербанюк, а про те, як працюють пункти обігріву, які розташовані в медичних закладах – головний лікар Дрогобицького районного територіального медичного об’єднання Валерій Паламарчук. Про стан пожежного водопостачання населених пунктів району доповів начальник Дрогобицького районного відділу ГУ ДСНС України у Львівській області Роман Свястін.

Участь в роботі комісії взяв заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Іван Мізерник.

За результатами наради комісія прийняла ряд рішень, зокрема, доручити головам сільських та селищних рад облаштувати під'їзди пожежних машин до водойм, що знаходяться на підвідомчій їм території, організувати засідання комісій з питань ТЕБ і НС в сільських радах та інші.

 

 

Комісія з питань ТЕБ і НС провела чергове засідання
 

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua