Від початку року в Дрогобицькому районі сталося 57 пожеж, з них 25 — від спалювання сухої рослинності. В пожежах загинуло дві особи. Про це на на нараді в райдержадміністрації повідомив начальник Дрогобицького підрозділу ДСНС Роман Худик. Він зазначив, що найбільше пожеж від спалювання трави зафіксовано в приміських селах та смт.Меденичі. Загальна площа знищеної вогнем рослинності складає 119 320 м2. Збитки від пожеж орієнтовно становлять понад 2 млн. грн.
Роман Худик доповів про заходи, проведені працівниками ДСНС для запобігання пожежам: планові та позапланові перевірки, співпраця з релігійними громадами, рейди в населені пункти та проведення роз’яснювальної роботи серед населення тощо.
Про профілактичні заходи для запобігання пожежам в лісових масивах інформували директор ДП “Дрогобицький лісгосп” Василь Матяшовський та директор ДЛГП “Галсільліс” Богдан Захарко.













