Понад 46 тис. мешканців Дрогобицького району уклали декларації з лікарями, які працюють у селах та селищах Дрогобиччини. Ще 26 тис. сільських жителів обрали собі лікарів з медичних закладів міст Дрогобича, Трускавця, Борислава та Стебника. Загалом, кількість укладених декларацій в районі складає 97,2%. Про це вчора на оперативній нараді в райдержадміністрації розповів головний лікар КНП “Дрогобицька районна лікарня” Володимир Валюх. “Фактори, які були визначальними при виборі лікаря, - зазначив. В.Валюх, - різні. Це — і особистий авторитет та фаховість медика, і територіальний фактор”. Втім, ситуація є динамічною, оскільки пацієнт має право змінити своє рішення і підписати декларацію з іншим лікарем.
Володимир Валюх також повідомив, що найближчим часом очікується отримання КНП “Дрогобицька районна лікарня” ліцензії, що вирішить проблему з фінансуванням охорони здоров’я району, зокрема, заробітної плати медичним працівникам.













