» Охорона здоров'я » На Львівщині понад 40 % мешканців уклали декларації з лікарями

На Львівщині понад 40 % мешканців уклали декларації з лікарями

Автор: admin1 от 7-08-2018, 15:15
 (голосів: 2)

На Львівщині понад 40 % мешканців уклали декларації з лікарямиВ Україні триває підписання декларацій із лікарями первинної медичної ланки. Відтак, як інформують на сайті eHealth, Львівська область є лідером із кількості закладів зареєстрованих в електронній системі.
Станом на сьогодні, 7 серпня, в системі зареєструвались 122 медичні заклади, які працюють на території області. Також в системі eHealth зареєструвались 1501 лікар та 1 039 625 мешканців, які отримують медичні послуги. Відтак, понад 40 % населення області вже обрали свого лікаря та підписали з ним декларацію.
Нагадаємо, що для укладення декларації із обраним лікарем мешканцю необхідно обрати заклад та лікаря, з яким хотіли б підписати Декларацію, взявши особисті документи, звернутись до закладу, вказати прізвище обраного лікаря та надати документи для введення даних в електронну форму декларації, в тому числі – номер мобільного телефону та документи, назвати код, який прийшов в смс-повідомлені, перевірити свої дані у роздрукованих примірниках Декларації та підписати їх, забрати свій примірник декларації.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua