» Інформація » В Рихтичах до Дня Героїв вшанували пам'ять Дмитра Лесишака

В Рихтичах до Дня Героїв вшанували пам'ять Дмитра Лесишака

Автор: admin1 от 24-05-2019, 09:52
 (голосів: 0)

В Рихтичах до Дня Героїв вшанували пам'ять Дмитра ЛесишакаЗ року в рік 23 травня ми відзначаємо День Героїв. Це жінки і чоловіки, хлопці і дівчата, діти та літні люди, які в свій час стали до лав дружин славетних князів, козацьких полків, Січових стрільців, Армії УНР, ОУН, УПА, активістів Небесної сотні, воїнів АТО. Всі вони боролися за свободу та незалежність України, дали яскраві приклади героїзму, величі духу, незборимості Української нації.

І сьогодні в с. Рихтичі вшанували пам'ять новітнього Героя України Дмитра Лесишака, який п' ять років тому, одним з  перших пішов захищати  свою країну від російських окупантів. Додому повернувся ангелом. На його могилі відслужили панахиду о. Олександр та о. Роман. Зі словами шани та подяки до батьків Дмитра звернулися сільський голова Олег Борис та директор Народного дому О. Яворська, а М. Домін прочитала авторський вірш " Чому заплакані у мами очі?.."

В  бібліотеці-філії с. Рихтичі розгорнуто книжкову виставку "Герої не вмирають", присвячену трьом борцям за волю України: С. Петлюрі, Є. Коновальцю, С. Бандері. Це ті люди, які поклали своє життя за українську державність. Їх жертовність та любов до своєї батьківщини повинні бути прикладом для всіх наступних поколінь.

Слава Героям, живим і полеглим!

Слава Героям минулого і сьогодення!

Ваші імена - у нашій пам'яті!

Ваші подвиги - в наших серцях!

 

В Рихтичах до Дня Героїв вшанували пам'ять Дмитра Лесишака

 

 

В Рихтичах до Дня Героїв вшанували пам'ять Дмитра Лесишака

 

 

В Рихтичах до Дня Героїв вшанували пам'ять Дмитра Лесишака

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua