У вівторок, 23 травня, в селі Рихтичі, на сільському цвинтарі відбулась панахида за загиблим на Сході України Дмитром Лесешаком.
В День героїв вшанувати свого земляка та сина прийшли батько Василь та мати Марія, сільський голова Олег Борис, сільські школярі, односельчани. Панахиду відправили о. Олександр Головацький та о. Роман Федько.
Рихтичани з сумом згадали про загибель молодого земляка, та наголосили, що пам'ять про невинно убієнного Дмитра лежить на особистій відповідальності кожного.













