» Інформація » В Рихтичах вшанували героя Дмитра Лесешака

В Рихтичах вшанували героя Дмитра Лесешака

Автор: admin1 от 24-05-2017, 14:18
 (голосів: 0)

В Рихтичах вшанували героя Дмитра ЛесешакаУ вівторок, 23 травня, в селі Рихтичі, на сільському цвинтарі відбулась панахида за загиблим на Сході України Дмитром Лесешаком.

В День героїв вшанувати свого земляка та сина прийшли батько Василь та мати Марія, сільський голова Олег Борис, сільські школярі, односельчани. Панахиду відправили о. Олександр Головацький та о. Роман Федько.

Рихтичани з сумом згадали про загибель молодого земляка, та наголосили, що пам'ять про невинно убієнного Дмитра лежить на особистій відповідальності кожного.

 

В Рихтичах вшанували героя Дмитра Лесешака

 

 

В Рихтичах вшанували героя Дмитра Лесешака

 

 

В Рихтичах вшанували героя Дмитра Лесешака

 

 

В Рихтичах вшанували героя Дмитра Лесешака

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua