Під час оперативної наради, яка відбулася сьогодні в райдержадміністрації, одним з найважливіших питань порядку денного було продовження реформування галузі охорони здоров’я району. Розгляду цього питання біло присвячено найбільше часу. Після інформації заступника головного лікаря Василя Андрусіва голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич дав доручення керівництву КНП “Дрогобицька районна лікарня” скласти дорожню карту впровадження вторинної ланки медичної допомоги на території району відповідно до державної концепції реформи охорони здоров’я. А.Шевкенич дав завдання визначити в цій дорожній карті майбутній статус діючих медичних закладів з можливістю переорієнтації деяких з них у заклади соціального типу. Очільник району поставив вимогу перед КНП через місцеві засоби масової інформації інформувати населення про свою діяльність. Також він зазначив, що питання є соціально вразливим, тому неможна зволікати з його опрацюванням, щоб не створити таких проблем, як із первинкою.
Заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас охарактеризував виклики, які стоять сьогодні перед місцевою медициною вторинного рівня, оскільки фінансування тепер буде йти не від кількості ліжкомісць, а за надані медичні послуги пацієнту, який має право обирати медичний заклад. Тому районні заклади охорони здоров'я повинні чітко визначити, які послуги вони будуть спроможні надавати населенню, враховуючи фаховий та матеріально-технічний рівень їхнього забезпечення. Голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич при цьому зауважив, що в охороні здоров’я району ще досі орієнтовно є 30% працівників, які не пов’язані з наданням медичних послуг.













