» Інформація » Голова райдержадміністрації взяв участь у підсумковій нараді медичних працівників району

Автор: admin2 от 7-02-2019, 12:04

Голова райдержадміністрації взяв участь у підсумковій нараді медичних працівників районуВчора, 6 лютого відбулася підсумкова нарада працівників охорони здоров’я району. Про роботу медичної галузі району звітував головний лікар КНП “Дрогобицька районна лікарня” Володимир Валюх.

У нараді взяв участь голова райдержадміністрації Андрій Шевкенич. У своєму виступі очільник району звернув увагу на те, що певна невизначеність в місцевій охороні здоров’я спричинена тим, що в районі занадто пізно було розпочате реформування галузі. Тому зараз доводиться наздоганяти упущення і терміново впорядковувати всі організаційні та документальні процедури. Незважаючи на це, райдержадміністрація і районна рада зробили всі необхідні кроки для того, щоб медичні працівники вчасно і в повному обсязі отримали заробітну плату. Голова райдержадміністрації також зазначив, що має багато зауважень до роботи медичних закладів, що стосується неналежно проведеної роботи щодо підписання угод з населенням, стану забезпечення мешканців району необхідними медпрепаратами за урядовою програмою “Доступні ліки” тощо. Андрій Шевкенич наголосив, що багаторічний досвід роботи дозволяє йому досконало володіти проблемами і завданнями галузі, тому закликав медичних працівників до відповідальної, сумлінної праці.