В суботу та неділю Дрогобицька земля з почестями проводжала в останню путь своїх земляків, убитих на Майдані. В суботу в Летні прощалися із 48-річним Богданом Вайдою. У неділю багатотисячна скорботна громада хоронила у Вороблевичах 62-річного Йосипа Шілінга. Ще одного нашого краянина Олега Ушневича, якому виповнилося 32 роки, поховали у м. Сколе.
Скорбота і гордість за своїх героїв згуртували мешканців нашого краю.
Вони загинули за те, щоб кожен з нас змінився, став кращим, був чесним і відповідальним в житті і в праці. Ці слова були лейтмотивом кожної промови під час жалобних церемоній.
Герої не вмирають! Вони з небес дивляться на нас і стоять на варті України, яку вони так гаряче і жертовно любили.
Слава Україні! Героям слава!













