» Інформація » Дрогобиччина прощалася з Героями

Дрогобиччина прощалася з Героями

Автор: admin2 от 20-07-2014, 09:59
 (голосів: 0)

Дрогобиччина прощалася з Героями18 липня у м. Дрогобичі поховали солдата Ігора Бориса, а 19 липня у м. Стебнику — молодшого сержанта Мар'яна Дишеля, які загинули 11 липня під Зеленопіллям на Луганщині. "Ці воїни-герої віддали своє життя за нас, цілковито виконавши Христову заповідь любові", - наголосив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький.
За словами архиєрея, їхній подвиг - взірець жертовної любові до України, вони здійснили "свій громадянський і військовий обов'язок перед Вітчизною, захищаючи цілісність і соборність нашої держави та мирне майбутнє українського народу. Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх".

Багаточисельна громада Дрогобича і Стебника відпровадили до останнього місця спочинку своїх Героїв.
Поховали Ігоря Бориса у Дрогобичі на Алеї Героїв Поля Скорботи, Мар'яна Дишеля - у Стебнику на почесному місці цвинтаря на вул. о. П. Мекелити.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua