18 липня у м. Дрогобичі поховали солдата Ігора Бориса, а 19 липня у м. Стебнику — молодшого сержанта Мар'яна Дишеля, які загинули 11 липня під Зеленопіллям на Луганщині. "Ці воїни-герої віддали своє життя за нас, цілковито виконавши Христову заповідь любові", - наголосив владика Ярослав (Приріз), єпископ Самбірсько-Дрогобицький.
За словами архиєрея, їхній подвиг - взірець жертовної любові до України, вони здійснили "свій громадянський і військовий обов'язок перед Вітчизною, захищаючи цілісність і соборність нашої держави та мирне майбутнє українського народу. Немає більшої любові за ту, коли хто душу свою кладе за друзів своїх".
Багаточисельна громада Дрогобича і Стебника відпровадили до останнього місця спочинку своїх Героїв.
Поховали Ігоря Бориса у Дрогобичі на Алеї Героїв Поля Скорботи, Мар'яна Дишеля - у Стебнику на почесному місці цвинтаря на вул. о. П. Мекелити.













