Сьогодні, 12 серпня, відбулася нарада з сільськими, селищними головами та головою Меденицької ОТГ щодо обговорення важливих питань життєдіяльності району.
Про виділення коштів з місцевих бюджетів сільських (селищних) рад та Меденицької ОТГ для надання адресної грошової допомоги учасникам АТО до Дня захисника України та про запровадження монетизації пільг з жовтня 2019 року доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення Галина Чапля.
Про необхідність створення молодіжних рад при виконавчих комітетах сільських, селищних рад розповів головний спеціаліст з питань молоді та спорту Михайло Якимчук і в цьому питанні його підтримав заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас.
Також в.о. т.в.о. головного лікаря КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради Олег Шикоряк роз’яснив учасникам наради питання про передачу закладів охорони здоров’я Дрогобицького району в оперативне управління КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради.













