Сьогодні, 2 жовтня в райдержадміністрації відбулася нарада із сільськими, селищним головами. Провів нараду перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. До очільників місцевих рад довели низку важливих питань, серед яких: початок осіннього призову громадян на строкову військову службу та організація оповіщення призовників органами місцевого самоврядування; про порядок монетизації пільг та житлових субсидій; про укладення угод з підприємствами та організаціями щодо залучення їхньої техніки для розчистки комунальних доріг в зимовий період; про передачу закладів охорони здоров’я, які є на балансі сільських, селищної рад, в оперативне управління КНП «Дрогобицька районна лікарня» Дрогобицької районної ради; про встановлення системи оповіщення населення у випадку виникнення надзвичайних ситуацій чи їх загроз. Було також проаналізовано стан виконання Програми обласного конкурсу мікропроєктів місцевого розвитку. Йшлося про необхідність співфінансування місцевими радами функціонування 10 класу у школах, де навчається менше десяти учнів.
Заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас зупинився на підсумках виконання у районі Закону про декомунізацію та на необхідності створення в селах молодіжних рад для залучення молоді до громадського життя на селі.













