» Інформація » Дрогобицька райдержадміністрація отримала лист-подяку від ОВК ОВО №121

Дрогобицька райдержадміністрація отримала лист-подяку від ОВК ОВО №121

Автор: admin1 от 16-08-2019, 09:50

Дрогобицька райдержадміністрація отримала лист-подяку від ОВК ОВО №121На адресу першого заступника голови Дрогобицької районної державної адміністрації надійшов лис-подяка від окружної виборчої комісії з виборів народних депутатів одномандатного виборчого округу №121. В ньому зокрема сказано:

«Окружна виборча комісія з виборів народних депутатів одномандатного виборчого округу №121 оголошує подяку Дрогобицькій районній державній адміністрації за високий професіоналізм і відповідальність, матеріальне забезпечення окружної виборчої комісії, активне сприяння під час організації та проведення позачергових виборів народних депутатів України на території Дрогобицького району в межах одномандатного виборчого округу №121».

Підпис голови ОВК одномандатного виборчого округу №121 Галини Гайдук.

Дрогобицька райдержадміністрація отримала лист-подяку від ОВК ОВО №121