» Інформація » На Дрогобиччині відзначать 105-річчя бою на горі Кобила

На Дрогобиччині відзначать 105-річчя бою на горі Кобила

Автор: admin2 от 25-09-2019, 15:26
 (голосів: 0)

На Дрогобиччині відзначать 105-річчя бою на горі КобилаСьогодні, 25 вересня заступник голови РДА Володимир Ханас провів робочу нараду з питань підготовки до відзначення 105-ї річниці бою Українських Січових стрільців з російською армією на горі Кобила.

Попередньо визначено, що основний ювілейних захід буде організований 25 жовтня. Відбудеться сходження на гору за участю старшокласників навколишніх шкіл, членів сокільських організацій, представників громадськості. На горі біля місця поховання загиблих стрільців буде відслужена панахида, відбудеться молодіжне патріотичне дійство.
Під час наради Володимир Ханас дав доручення щодо благоустрою території, де відбуватимуться заходи, довезення учасників, інших організаційних питань.На Дрогобиччині відзначать 105-річчя бою на горі Кобила
Довідково:
 24 жовтня 1914 року дві сотні вояків під проводом сотника Дмитра Вітовського вступили у завзятий бій на горі Кобила проти переважаючих російських сил та вистояли на своїй позиції, хоч австрійські відділи давно відступили з поля бою. Сотня Д. Вітовського мала в цьому бою значні втрати –16 Січових стрільців залишились навічно лежати в карпатській землі. Мешканці Залокоті та Опаки доглядають за могилами героїв, на пожертви громади споруджено каплицю. 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua