» Інформація » Увагу водіїв до травматизму на дорогах привернуть інформаційною кампанією

Увагу водіїв до травматизму на дорогах привернуть інформаційною кампанією

Автор: admin1 от 23-10-2019, 14:17
 (голосів: 0)

Увагу водіїв до травматизму на дорогах привернуть інформаційною кампанієюВ межах інформаційної кампанії «Безпечні дороги», що ініціювали у Львівській обласній державній адміністрації, в області розміщено ряд інформаційних плакатів на носіях зовнішньої реклами.

Мета кампанії - привернути увагу водіїв до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, адже з початку 2019 року на вулично-дорожній мережі Львівської області зареєстровано 7963 дорожньо-транспортних пригоди, що на 1,49% більше, ніж за аналогічний період минулого року (2018 рік - 7846 ДТП).

Із цих пригод - 1487 ДТП з потерпілими, що на 0,4% більше, ніж торік (2018 рік - 1481 ДТП) та 189 осіб загинули, що на 10,05% менше, ніж за аналогічний період минулого року (2018 рік - 208 осіб).

Закликаємо всіх учасників дорожнього руху бути уважними та не порушувати правил дорожнього руху.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua