Сьогодні, 29 жовтня, відбулася нарада, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба, на якій розглядалося питання щодо виконання розпорядження Львівської облдержадміністрації «Про сприяння розвитку господарської діяльності деревообробної галузі Львівщини». Обговорювалося також заходи з підвищення ефективності охорони лісів від лісопорушень та проведення роботи з моніторингу діяльності лісопильних об’єктів на території Дрогобицького району.
Було заслухано інформацію представників Дрогобицького лісгоспу, Дрогобицького РВ ГУ ДСНС України у Львівській області, Дрогобицького відділу поліції щодо самовільних рубок, які мали місце в районі.
Слід зазначити, що в райдержадміністрації створена постійна комісія, яка вже розпочала обстеження лісопильних підприємств, складено графік її подальшої роботи по виявленню порушень в деревообробній галузі.
Також на нараді обговорили питання розчистки просік вздовж ліній електропередач, про це доповів представник Дрогобицького РЕМу.













