Сьогодні, 14 травня, в Дрогобицькій райдержадміністрації відбулася нарада з питань зрізки і кронування дерев вздовж ліній електропередач в лісових масивах Дрогобицького району, яку провів перший заступник голови райдержадміністрації Руслан Щерба. Було обговорено стан електропостачання на території району, проведення заходів щодо утримання просік в межах розміщення ліній електропередач. Налагоджена співпраця між РЕМами та лісовими господарствами району, так за цей рік вже зроблено немало, наприклад, якщо раніше по причині пошкодження електроліній деревами відбувалося 15-20 відключень сіл Верхні та Нижні Гаї, то зараз лише два. Але ще є проблемні ділянки, де необхідно провести різку окремих дерев це ділянки: Далява - Верхні Гаї, Раковець - Воля Якубова, в межах села Медвежа, біля села Опака. Що стосується села Опака, то лінія електропередач проходить у важкодоступних місцях, де неможливо доставити техніку, тому роботу потрібно виконувати вручну.
На нараді було вирішено в першу чергу провести обстеження, проаналізувати інформацію та провести вирізку найбільш аварійно небезпечних дерев, що можуть призвести до аварійних відключень населених пунктів району, щоб звести їх до мінімуму.
Також було наголошено, що багато дерев, які перешкоджають електропостачанню знаходяться на обійстях мешканців сіл та в межах населених пунктів, тому сільським головам та жителям району необхідно проводити кронування таких дерев.
Участь в нараді взяли заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас, керівник апарату Степан Кулиняк, керуючий справами районної ради Михайло Гук, сільський голова Верхніх Гаїв Василь Василенко, начальник Дрогобицького РЕМу Василь Дмитрик, директор ДП «Дрогобицьке лісове господарство» Василь Матяшовський та заступник директора цього господарства Василь Кінаш, головний інженер Бориславського РЕМу Тарас Городник, начальник відділу житлово-комунального господарства та інфраструктури Михайло Волошин, головний спеціаліст сектору з питань цивільного захисту Богдан Коник.













