» Інформація » На оперативній нараді йшлося про готовність району до зимового періоду

На оперативній нараді йшлося про готовність району до зимового періоду

Автор: admin1 от 18-11-2019, 17:25
 (голосів: 0)

На оперативній нараді йшлося про готовність району до зимового періодуПід час чергової оперативної наради, яка сьогодні, 18 листопада, відбулася в райдержадміністрації, перший заступник голови РДА Руслан Щерба, заслухав керівників управлінь і відділів, окремих служб району щодо готовності до зимового періоду. Так, начальник філії «Дрогобицький райавтодор» повідомив, що завершуються заплановані на цей рік роботи по ремонту доріг Східниця – Верхнє Синєвидне, Стрілки – Новий Кропивник, та ямкові ремонти в селах Доброгостів і Дережичі. З сьогоднішнього дня розпочинається вивіз підсипочного матеріалу на дороги державного значення.

Про початок опалювального сезону доповіли керівники відділу освіти, відділу культури та туризму й заступник головного лікаря КНП «Дрогобицька районна лікарня» ДРР. Також на нараді було заслухано керівників Дрогобицького та Бориславського РЕМів, директора ДП «Дрогобицький лісгосп» щодо розчистки трас, прилеглих до  ліній електропередач, від потенційно небезпечних дерев.

Про стан виконання робіт за рахунок коштів ДФРР на таких об’єктах: «Реконструкція з добудовою загальноосвітньої школи в с. Ролів Дрогобицького району», «Реконструкція ДНЗ в с. Нагуєвичі Дрогобицького району», «Добудова Новокропивницького НВК І-ІІІст. та спортивного залу із застосуванням енергозберігаючих технологій в с. Новий Кропивник Дрогобицького району» доповів начальник управління економічної політики, житлово-комунального господарства та інфраструктури Віталій Скоропад.

За підсумками наради заступник голови райдержадміністрації дав низку доручень, які стосуються питань, що розглядалися. Філії «Дрогобицький райавтодор» розпочати завезення піщано-гравійної суміші на  автодороги гірської частини району, які знаходяться на обслуговуванні цього підприємства, відділу освіти провести обстеження та визначити доцільність заміни котлів у Болехівській школі, Бориславському РЕМу разом з ДЛГП «Галсільліс» обстежити ділянку лінії електропередач Східниця – Опака, а сільським головам забезпечити розчистку електротрас на підпорядкованих їм територіях.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Ханас нагадав присутнім, що цього тижня відбудуться заходи по відзначенню Дня Свободи та Гідності, а в суботу 23 листопада закликав взяти участь в молитві пам’яті за жертвами Голодоморів та акції «Запали свічку».

На оперативній нараді йшлося про готовність району до зимового періоду

На оперативній нараді йшлося про готовність району до зимового періоду

На оперативній нараді йшлося про готовність району до зимового періоду

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм іменем.

Коментарі:

Залишити коментар
 

Шановні відвідувачі, Ви
переглядаєте офіційну сторінку
Дрогобицької РДА.
м.Дрогобич 2011р. drda@meta.ua